ҚОЙ ТЕРІСІНЕН ЖАСАЛҒАН БҰЙЫМДАР
Табиғи теріден тігілген әйелдер үлбірі Табиғи үлбір
Түрік өндірушілерінен
Өлшемдері: 42, 44,46, 48, 50
Түсі: Қара
Бұйымның ұзындығы: 100 см
Жеңнің ұзындығы: 65 см
Күзен терісінен жасалған сәнді жаға тұғыры
Қой терісінің ішінде - Мех Мутон
Түймелерде
2 Ойық қалта
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tiger |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/48 |
| Маусым | Қыс |
| Түсі | Қара |
| Пальто түрі | Бір төсті |
| Матаның түрі | Тері |
| Құрамы | Табиғи былғары, тон Тоскана Моутон Күзен |
| Тері түрі | Қой терісі |
| Әрлеу әдісі бойынша былғары түрі | Тегіс |
| Төсеу материалы | Табиғи аң терісі |
| Оқшаулау түрі | Жүн |
| Жаға түрі | Тірек |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Аяқтау және безендіру | Жүн |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Сорғыш | капюшонсыз |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Қалта түрі | Кесу |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 100 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 65 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өнімнің ұзындығы | 100 см |
| Ерекшеліктері | қалтасы бар, түймелері бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 175 000 ₸









