Үлбір астары бар эко былғарыдан тігілген сәнді қысқы плащ - пальто
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 48-50
Түсі: Қара
Стиль: Ханымның кеңсесі
Тері типі: Эко - тері
Жылытқыш: Жылы жасанды үлбір
Киімнің ұзындығы: Long - 115 см
Жеңнің ұзындығы: 64 см
Жұмсақ былғары, жағдайы бойынша табиғи былғарыдан еш айырмашылығы жоқ
Белі реттелетін әдемі, талғампаз плащ
Үлбірлі капюшон, Жылы
2 Ойық қалта
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/50 |
| Кеуде айналымы | 102 см |
| Бел орамы | 81 см |
| Жамбас айналымы | 107 см |
| Маусым | Қыс |
| Түсі | Қара |
| Пальто түрі | Ұзын |
| Матаның түрі | Жасанды былғары |
| Әрлеу әдісі бойынша былғары түрі | Тегіс |
| Оқшаулау түрі | Жүн |
| Жаға түрі | Капюшон жаға |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Аяқтау және безендіру | Жүн |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Сорғыш | Тігілген |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Қалта түрі | Кесу |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 115 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 64 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L-XL |
| Ерекшеліктері | капюшоны бар, қалтасы бар, түймелері бар |
| Тері түрі | Эко-тері |
| Плащтардың түрі | Классикалық плащ |
| Материал түрі | Жасанды |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 61 900 ₸










