Жеңі бар екі бөліктен тұратын сәнді әйелдер костюмі Фонарь
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 42-44, 44-46
Геометриялық сурет
Матаның түрі: полиэстер (әжімдерге)
Блузаның ұзындығы: 61 см
Белдемшенің ұзындығы: 78 см
Белдемшенің белбеуі кең серпімді жолақпен, белдемшенің төменгі жағы қара түсті ұшқындары бар тормен қиыстырылған
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| үсті | Жейде |
| Костюм түрі | Екілік костюм |
| Бұйымның жең ұзындығы | 21 см |
| Костюм мыналардан тұрады | белдемше, Жейде |
| асты | етек |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Кеуде айналымы | 92 см |
| Бел орамы | 77 см |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/46 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Түрі | Кешкі костюм |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Фонарь |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 100 ₸









