Жасанды лама терісінен жасалған жылы, жеңіл қысқы тон
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 48, 50, 52
Түсі: Ақ- сүтті
Бұйымның ұзындығы: 107 см
Жеңнің ұзындығы: 66,5 см
Кеуде қуысы 104 - 118 см
Бай жүні бар өте әдемі тон, 2 ішкі қалта
Салмағы жеңіл, қыс мезгіліне қолайлы
Материал: Тығыз Қалың Жылы жасанды үлбір
Қырқылған үлбірден тігілген капюшон
2 Қалта, капюшон
Маусым: Қыс
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Кеуде айналымы | 104 см |
| тонның фасоны | Классикалық |
| Материал түрі | Жасанды |
| Жүннің түрі | Эко жүн |
| Терінің орналасуы | Бойлық |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/50 |
| Түсі | Ақ |
| Төсеу материалы | Полиэстер |
| Жаға түрі | Капюшон жаға |
| Бекіткіш | Құпия |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 107 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 66 см |
| Сорғыш | Тігілген |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 76 500 ₸









