Ерлерге арналған жасанды үлбірден тігілген жылы қысқы күртеше
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 48,50, 52
Түсі: Қара
Пиджактың стандартты ұзындығы - 90 см
Жеңнің ұзындығы: 70 см
Маусым: Күз және қыс (Жылытқыш түймеленбейді)
Астар материалы - Қалың жасанды үлбір
Сыдырмалы, алмалы-салмалы астары бар
Астар материалы түймеленбейді
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Маусым | Қыс |
| Ерлер киімінің өлшемі | 48/50 |
| Бел орамы | 88 см |
| Кеуде айналымы | 100 см |
| Күртке түрі | тон |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Жаға түрі | Капюшон жаға |
| Жең фасоны | Манжетпен |
| Бекіткіш | Батырмалар, Найзағай |
| Сорғыш | Тігілген |
| Түсі | Қара |
| Стиль | Классикалық |
| Жүнді әрлеу | Иә |
| Қалта түрі | Клапандармен, Жүкқұжаттар |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Төсеу материалы | Жасанды аң терісі |
| Оқшаулау түрі | Жасанды мамық |
| Өнімнің арқалығы бойымен ұзындығы | 90 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 41 900 ₸











