Еркін пішілген тік көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 52
Матаның түрі: Полиэстер
Бұйымның ұзындығы: 104 см
Жеңнің ұзындығы: 19 см
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Тобық бойымен |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Жамбас айналымы | 110 см |
| Кеуде айналымы | 105 см |
| Бел орамы | 86 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 52 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Пішінді |
| Көйлек фасоны | Тікелей |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 500 ₸




