Жазғы орамалы жеңсіз көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі:52
Матаның түрі: Полиэстер
Бұйымның ұзындығы: 114 см
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Тобық бойымен |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| Жамбас айналымы | 113 см |
| Кеуде айналымы | 108 см |
| Бел орамы | 91 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 52/54 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Романтикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек фасоны | Иісі бар |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| шлейф | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 500 ₸




