
46 өлшемді миди бел сызығы бойынша драпировкасы бар сәнді әйелдерге арналған жартылай қондырылған қапшық көйлек
9 900 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:5032
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Әйелдер көйлегі белі бойынша драппен
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 44
Түсі: Ашық сұр
Матаның түрі: Полиэстер
Бұйымның ұзындығы: 97 см
Алдыңғы және артқы жағында белі бойымен драпировкасы бар нәзік тік жартылай қондырылған көйлек
Фигураның астын сызу
Салтанатты іс-шараларға, клубтық және коктейльдік кештерге жарамды
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Тізе тереңдігі |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| Жамбас айналымы | 96 см |
| Кеуде айналымы | 89 см |
| Бел орамы | 70 см |
| Аяқтау және безендіру | Перделеу |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Жастар |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Шаршы |
| Көйлек фасоны | Футляр көйлек |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Түсі | Сұр |
| шлейф | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 900 ₸



