Баулары бар еркін пішілген қызыл түсті жазғы сәнді көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 52
Көйлектің ұзындығы: 128 см
Матаның түрі Полиэстер
Түсі Қызыл
Мойын ойығы: Дөңгелек
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Ұзын / макси |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| Жамбас айналымы | 110 см |
| Кеуде айналымы | 107 см |
| Бел орамы | 92 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 52/54 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Романтикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек фасоны | Бос пішім |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Түсі | Қызыл |
| шлейф | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 500 ₸




