А-тәрізді белі бар әйелдерге арналған күнделікті көйлек
Түрік өндірушілерінен
Көйлек өлшемі: 48
Бел көлемі: 80 см
Санның көлемі: 104 см
Кеуде қуысының көлемі: 94 см
Көйлектің ұзындығы: 111 см
Жеңнің ұзындығы: 44 см
Матаның түрі: Полиэстер
Манжеттегі төрттен үш жеңдер
2 Бүйір қалта
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Тобық бойымен |
| Жең ұзындығы | Төрттен үш бөлігі |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| Жамбас айналымы | 104 см |
| Кеуде айналымы | 94 см |
| Бел орамы | 80 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Көйлек фасоны | А-силуэт |
| Жең фасоны | Төрттен үш бөлігі |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| шлейф | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 800 ₸




