Әйелдерге арналған жеңсіз, тік пішінді, блестки бар кешкі көйлек
Түрік өндірушілерінен
Көйлек іргелес, V-мойын сызығы бар түзу
Көйлек ірі блесткилермен және ұсақ моншақтармен кестеленген
Матаның түрі: Полиэстер
Өлшемі: 46
Көйлектің ұзындығы: 147 см
Кеуде қуысы: 94 см
Бел орамасы: 74 см
Санның айналасы: 98 см
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Ұзын / макси |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Кеуде айналымы | 94 см |
| Бел орамы | 74 см |
| Аяқтау және безендіру | Бисер, пайеткалар |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек фасоны | Тығыз |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Түсі | Көгілдір |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 18 100 ₸




