Кешкі екі бөліктен тұратын көйлек (Кардиган)
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 50
Бұйымның ұзындығы: 112 см
Жеңнің ұзындығы: 61 см
Ұзын жеңді кестелі тік, еркін пішілген көйлек
Інжу түріндегі моншақтармен
Дөңгелек мойын сызығы
Жеңсіз моншақпен кестеленген кардиган
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54/56 |
| Халықаралық өлшем | 3XL-4XL |
| Жамбас айналымы | 117 см |
| Бел орамы | 92 см |
| Кеуде айналымы | 113 см |
| Көйлек фасоны | Тікелей |
| Стиль | Классикалық |
| Түсі | Жасыл |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Аяқтау және безендіру | Моншақтар |
| Көйлек ұзындығы | Тобық бойымен |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 19 900 ₸








