
Белі бойынша 38 р орамалы бар талғампаз қара жартылай қондырылған көйлек
8 700 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:1872
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Жартылай бекітілген әдемі кешкі көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 36-38
Түсі: Қара
Матаның түрі: полиэстер
Бұйымның ұзындығы: 111 см
Бел орамасы: 58 см
Кеуде қуысы: 76 см
Бел сызығы бойынша орамалы және драпировкасы бар кеудеше
Қанат жеңдері
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Халықаралық өлшем | XXS |
| Түсі | Қара |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Көйлек фасоны | Иісі бар |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40 |
| Жамбас айналымы | 86 см |
| Бел орамы | 60 см |
| Кеуде айналымы | 82 см |
| Стиль | Классикалық |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Қанатша |
| Аяқтау және безендіру | Перделеу, Брошь |
| Көйлек ұзындығы | Тобық бойымен |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| шлейф | Жоқ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 700 ₸





