Жұқа тордан тігілген жеңдері бар әйелдерге арналған сәнді кешкі жапсарлас көйлек
Мәре - мойын түбіндегі бай қолмен моншақпен кестелеу
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 36-38, 38-40, 40-42
Көйлектің ұзындығы: 93
Жеңнің ұзындығы: 63
Бел орамасы: 58 см
Санның айналасы: 82 см
Кеуде қуысы: 76 см
Матаның түрі: Полиэстер
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Көйлек фасоны | Іргелес силуэт |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 38 |
| Жамбас айналымы | 82 см |
| Бел орамы | 58 см |
| Кеуде айналымы | 76 см |
| Стиль | Классикалық |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Аяқтау және безендіру | Тор, Бисер, Моншақтар |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | Ақ-қара |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 700 ₸






