Төрттен үш жеңі бар әйелдерге арналған А-тәрізді көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46
Жеңнің ұзындығы: 45 см
Бұйымның ұзындығы: 113 см
Бел орамасы: 74 см
Төс орамы6 92 см
Жамбас шеңбері: 100
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі: Қара фонда ашық үлкен раушандар
2 Ішкі бүйір қалта
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Тобық бойымен |
| Жең ұзындығы | Төрттен үш бөлігі |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Кеуде айналымы | 92 см |
| Бел орамы | 74 см |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Романтикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Көйлек фасоны | Макси |
| Жең фасоны | Төрттен үш бөлігі |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 300 ₸




