
Әйелдерге арналған тік белдемше, опа түстес, артқы жағы тілінген, 54 р
8 900 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:1914
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Әйелдерге арналған тік пішінді, артқы жағы тілінген белдемше
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі:54
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі: Опа
Бел орамасы: 88 см
Жамбас шеңбері: 116
Белдемшенің ұзындығы: 60 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 52 |
| Бел орамы | 86 см |
| Жамбас айналымы | 112 см |
| Белдемше түрі | Тілігі бар |
| Силуэт | Іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Ұнтақ |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Күнделікті |
| Өнімнің ұзындығы | 60 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XXL |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 900 ₸



