Әйелдер белдемшесінде тік пішінді белдемше
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46 - 48
Матаның түрі: Полиэстер
Бел орамасы: 80 см
Санның айналасы: 106 см
Бұйымның ұзындығы: 55 см
Түсі: Қара
Белдікте, сыдырмада
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Бел орамы | 80 см |
| Жамбас айналымы | 106 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Күнделікті |
| Өнімнің ұзындығы | 55 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XL |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 500 ₸




