Тіке пішілген әдемі әйелдер белдемшесі
артқы жағынан тілікпен, белдікпен
2 Қалта
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 54/56 - Белгіленген ресейлік өлшем
Матаның түрі: Cotton
Бел орамасы: 104 см
Санның айналасы: 132 см
Ұзындығы: 63 см
Түсі: Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54/56 |
| Бел орамы | 104 см |
| Жамбас айналымы | 132 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 63 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 900 ₸




