Әйелдер орамалы белдемше
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46
Матаның түрі: Полиэстер
Бел орамасы: 74 см
Жамбас шеңбері: 100 см
Бұйымның ұзындығы: 49 см
Түсі: Шөлмек
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 74 см |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Белдемше түрі | Иісі бар |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Жасыл |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Жастар |
| Өнімнің ұзындығы | 49 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 700 ₸





