Белдіктегі әйелдер белдемшесі
Қоңыр түсті, жартылай жалтыратылған, қолдан тігілген элементтері бар кірістірулер, ұсақ монеталар түріндегі бұйымдармен безендірілген қақпақшалары бар жапсырма қалталар. Жасырын сыдырма және түймелі ілмек.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: S (44 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Матаның түрі: Мақта
Бел орамасы: 70 см
Санның айналасы: 97 см
Түсі: Қоңыр
Бұйымның ұзындығы: 78 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Бел орамы | 76 см |
| Жамбас айналымы | 101 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Қоңыр |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Өнімнің ұзындығы | 78 см |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 700 ₸






