Әйелдер белдемшесі тік пішілген, белбеуі бар, артқы жағы тілінген
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі:46
Матаның түрі: Полиэстер
Бел орамасы: 76 см
Жамбас шеңбері: 102 қараңыз
Бұйымның ұзындығы: 68 см
Түсі: Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 76 см |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Өнімнің ұзындығы | 68 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M/L |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 200 ₸




