Әйелдерге арналған тік қырлы әдемі белдемше
Драппен және артқы жағынан ойықпен
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М (46 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бел орамасы: 78 см
Санның айналасы: 104 см
Ұзындығы: 49 см
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі: Жасыл, Ақшыл сары
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Бел орамы | 77 см |
| Жамбас айналымы | 101 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Тікелей |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Жасыл |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | Перделеу, Белбеу, Сырмалау |
| Өнімнің ұзындығы | 49 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M/L |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 500 ₸





