Әйелдердің сәнді тік белдемшесі
Бүйірлік қамыттар блесткимен кестеленген
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46
Бел орамасы: 76 см
Жамбас шеңбері: 102
Бұйымның ұзындығы: 53 см
Матаның түрі: Полиэстер
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Бел орамы | 68 см |
| Жамбас айналымы | 94 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Сары |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Бүктемелер, Белбеу, Сырмалау |
| Өнімнің ұзындығы | 53 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S-M |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 500 ₸




