Тіке пішілген әдемі әйелдер белдемшесі
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 42
Бел орамасы: 65 см
Санның айналасы: 92 см
Бұйымның ұзындығы:51 см
Түсі: Жасыл
Алдыңғы жағында 2 қалта
Артқы жағында блесткимен безендірілген 2 қалта
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Бел орамы | 65 см |
| Жамбас айналымы | 92 см |
| Белдемше түрі | Иніште |
| Силуэт | Іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Жасыл |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Күнделікті |
| Аяқтау және безендіру | стразалар, Белбеу, Сырмалау |
| Өнімнің ұзындығы | 51 см |
| Қалта саны | 4 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 500 ₸





