Әйелдерге арналған тік пішімді офистік белдемше
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 44
Бел орамасы: 70 см
Санның айналасы: 96 см
Бұйымның ұзындығы: 53 см
Белдік жиынтықта
Алдыңғы жағында 2 ойық қалта
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Бел орамы | 70 см |
| Жамбас айналымы | 96 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Тікелей |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Сұр |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Өнімнің ұзындығы | 53 см |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 500 ₸





