Тік стильді белдемше, биік қонышты, қамытта
Алдыңғы жағында екі қалта
Екі артқы қалта, саңылау , сыдырмалы
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 44
Бел орамасы: 70 см
Санның айналасы: 96 см
Белдемшенің ұзындығы: 51 см
Түсі: Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Бел орамы | 70 см |
| Жамбас айналымы | 94 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Тікелей |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Күнделікті |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Өнімнің ұзындығы | 51 см |
| Қалта саны | 4 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 700 ₸




