Астарында алты сынасы бар жеңіл шифон юбка
Түрік өндірушілерінен
Өлшем:
Түсі: Қара
Бел орамасы: 80 см
Санның айналасы: 106 см
Белдемшенің ұзындығы: 94 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/50 |
| Бел орамы | 82 см |
| Жамбас айналымы | 108 см |
| Белдемше түрі | Сынадан жасалған юбкалар |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Шифон |
| Стиль | Романтикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 94 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L/XL |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 200 ₸




