Тіке пішілген әйелдерге арналған сәнді белдемше
Өндіріс: Италия
Өлшемі: 50
Матаның түрі: Полиэстер
Астарында
Бел орамасы: 82 см
Жамбас шеңбері: 108
Белдемшенің ұзындығы: 93 см
Түсі: Қара
Ілгек: Сыдырма
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Италия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 50 |
| Бел орамы | 82 см |
| Жамбас айналымы | 108 см |
| Белдемше түрі | Макси |
| Силуэт | Тікелей |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Іскерлік |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Өнімнің ұзындығы | 93 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XL |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 700 ₸





