Әйелдер юбкасының ұзын асимметриясы
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46-48
Матаның түрі: Эко Былғары, Трикотаж
Белдемшенің ұзындығы: 102 см
Бел орамасы: 78 см
Жамбас шеңбері: 102
Түсі: Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Бел орамы | 78 см |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Белдемше түрі | Кеңейтілген |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Эко-тері |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | Аппликация, Былғары кірістірулер |
| Өнімнің ұзындығы | 102 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 900 ₸







