
Түркия қара түсті ажурлы өрнегі бар әйелдерге арналған трикотаж кардиган - пуловер
9 500 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:145
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Түймелері бар трикотаж әйелдер кардиганы
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 48 - 50
Түсі: Қара
Үстіңгі жағы имитацияланған, түймелері бар пуловер кардиган (басымен киінген)
Бұйымның ұзындығы: 64 см
Жеңнің ұзындығы: 62 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Кардиган |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 64 см |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Бұйымның жең ұзындығы | 62 см |
| Төсеу материалы | Астары жоқ |
| Жамбас айналымы | 108 см |
| Кеуде айналымы | 102 см |
| Бел орамы | 85 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/50 |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Түсі | Қара |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 500 ₸



