Ангорадан шыққан өте жылы әйелдер секіргіші
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 38: 40
Түсі: Қара.
Жағасы мен мойыны моншақтармен және түймелермен кестеленген
Бұйымның ұзындығы: 56 см
Жеңнің ұзындығы: 58 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | джемпер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 56 см |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Бұйымның жең ұзындығы | 58 см |
| Жамбас айналымы | 88 см |
| Кеуде айналымы | 78 см |
| Бел орамы | 63 см |
| Аяқтау және безендіру | Моншақтар, Түймелер |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Ангора |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Түсі | Қара |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 500 ₸




