Түрік өндірушілерінің әдемі әйелдер секіргіші
Өлшемі: 46
Түсі: Қара
50% Жүн, 50% Полиакрил
Жылжып кетпейді
Бұйымның ұзындығы: 56 см.
Жеңнің ұзындығы:58 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | джемпер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 56 см |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Бұйымның жең ұзындығы | 58 см |
| Жамбас айналымы | 99 см |
| Кеуде айналымы | 93 см |
| Бел орамы | 74 см |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Түсі | Қара |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 500 ₸




