Әйелдерге арналған ұзын жылы кардиган
түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 42-44
Бұйымның ұзындығы: 85 см
Иірілген жіптің түрі: Полиэстер
Белдікте, Дөңгелек мойын сызығы
Шілтермен тоқылған қысқа жеңдер
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Кардиган |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 85 см |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жамбас айналымы | 96 см |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Бел орамы | 70 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Со спущенной линией плеча |
| Түсі | Сарғыш |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 500 ₸






