Түрік өндірушілерінің әйелдерге арналған ұзын кардиганы
Жүн түрі: 50% Мохер, 40% жүн, 10% акрил
Өлшемі: 46\
Бұйымның ұзындығы: 96
Түсі: Ақ
Шаль жағасы, Қысқа жеңдер
Алдыңғы сөредегі өрнек - Шоқшалар
Түймелі ілмек
2 Жапсырма қалта
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Кардиган |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 96 см |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Халықаралық өлшем | M |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Кеуде айналымы | 92 см |
| Бел орамы | 74 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Матаның түрі | Жүн |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Түсі | Ақ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 500 ₸







