Сіздің гардеробыңыздың негізгі элементі - Жүн қосылған мохер кардиган
Түрік өндірушілерінен
Жүннің түрі: 70% - MOHATR: 30% - WOOL
Түсі: Әк
Өлшемі: 50
2 Жапсырма қалта
Бұйымның ұзындығы: 73 см
Жеңінің ұзындығы: 66 см.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Кардиган |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 73 см |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Бұйымның жең ұзындығы | 66 см |
| Бекіткіш | Тақтайшада, Түймелер |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Жамбас айналымы | 108 см |
| Кеуде айналымы | 100 см |
| Бел орамы | 82 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/50 |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Құрамы | 70% Мохер 30% Шерсть |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Қалалық |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Матаның түрі | Мохер |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Түсі | Ашық жасыл |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 14 700 ₸




