
Әйелдерге арналған табиғи үлбірден тігілген жағасы бар үлбірден тігілген табиғи былғары күртеше
120 000 ₸
- Бар
- Коды:1937
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Шынайы былғарыдан және үлбірден тігілген бай әйелдер үлбіреген күртеше
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 44-46
Табиғи былғары
Табиғи үлбір Мутон
Түсі: Қоңыр
Бұйымның ұзындығы: 68 см
Жеңнің ұзындығы: 64 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Кеуде айналымы | 94 см |
| Бел орамы | 76 см |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Халықаралық өлшем | S/M |
| Күртке түрі | Қысқа |
| Матаның түрі | Тері |
| Маусым | Күз/Қыс |
| Тері түрі | Қой терісі |
| Әрлеу әдісі бойынша былғары түрі | Тегіс |
| Оқшаулау түрі | Жүн |
| Түсі | Қоңыр |
| Жаға түрі | Орамал жағасы |
| Төсеу материалы | Табиғи аң терісі |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Сорғыш | капюшонсыз |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Аяқтау және безендіру | Жүн |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 68 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ерекшеліктері | қалтасы бар, түймелері бар |
| Жүннің түрі | жанат |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 120 000 ₸










