Табиғи мамықтан жасалған үлкен жылы капюшоны бар өте жылы жеңіл ұзартылған күрте мамық күрте
Өндіріс: Оңтүстік Корея
Толтырғыш: Табиғи мамық
Маусым: Күз, Қыс
Түсі: Көгілдір
Өлшемі: 44-46
Сыдырмасы бар 2 саңылаулы қалта, 1 ішкі қалта
Бұйымның ұзындығы: 76
Жеңнің ұзындығы: 60
Бекіткіш: Сыдырма
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Кеуде айналымы | 94 см |
| Бел орамы | 73 см |
| Мамық күртке стилі | күртке |
| Түсі | Көгілдір |
| Стиль | Қалалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Оқшаулау түрі | Мамық |
| Төсеу материалы | Атлас |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Жаға түрі | Капюшон жаға |
| Сорғыш | Тігілген |
| Бұйымның жең ұзындығы | 60 см |
| Қалта саны | 3 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 76 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S-M |
| Өнім түрі | куртка |
| Ерекшеліктері | капюшоны бар, сыдырмасы бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 14 300 ₸





