Әйелдерге арналған табиғи мамық миди мамық күрте
Өлшемі: 44 - 46
Оңтүстік кореялық өндірушілерден
Түсі: Хаки
Өте жылы, қысқы мамық күрте
5 Қалта
Бұйымның ұзындығы: 90 см
Жеңнің ұзындығы: 62 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Кеуде айналымы | 94 см |
| Бел орамы | 73 см |
| Мамық күртке стилі | Пальто |
| Түсі | Хаки |
| Стиль | Қалалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Оқшаулау түрі | Мамық, био мамық, Синтепух |
| Төсеу материалы | Атлас |
| Бекіткіш | Батырмалар, Найзағай |
| Жаға түрі | Тірек |
| Аяқтау және безендіру | Жүн, Белбеу |
| Сорғыш | Алынбалы |
| Бұйымның жең ұзындығы | 62 см |
| Қалта саны | 6 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 90 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S/M |
| Өнім түрі | Пальто |
| Ерекшеліктері | капюшоны бар, түймелері бар, сыдырмасы бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 14 300 ₸







