Табиғи мамықтан тігілген өте жылы қысқы мамық күрте
Францияда өндіріс
Өлшемі: 46
Түсі: Қара
Бұйымның ұзындығы: 92 см
Жеңнің ұзындығы: 62 см
Түймелері бар 2 үлкен сырғымалы қалта
Сыдырмамен жабылатын, 6 түймелі
Алынбалы жылы сорғыш, алынбалы жиегі бар
Жағасы Тік
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Франция |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Жамбас айналымы | 99 см |
| Кеуде айналымы | 95 см |
| Бел орамы | 75 см |
| Мамық күртке стилі | күртке |
| Түсі | Қара |
| Стиль | Қалалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Оқшаулау түрі | Мамық, Холлофайбер |
| Төсеу материалы | Атлас |
| Бекіткіш | Батырмалар, Найзағай |
| Жаға түрі | Тірек |
| Сорғыш | Алынбалы |
| Бұйымның жең ұзындығы | 62 см |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 92 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
| Өнім түрі | куртка |
| Ерекшеліктері | капюшоны бар, сыдырмасы бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 16 500 ₸





