Әйелдерге арналған қос төсті миди пальто 40 - 42 өлшемді
Түрік өндірушілерінен
Белдікте (жиынтықта)
Түсі Қара
Пальто ұзындығы: 87 см
Жеңнің ұзындығы: 64 см
2 Ойық қалта
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Кеуде айналымы | 89 см |
| Бел орамы | 68 см |
| Жамбас айналымы | 93 см |
| Маусым | Күз/Қыс |
| Түсі | Қара |
| Пальто түрі | Қос төсті |
| Матаның түрі | Драп |
| Төсеу материалы | Атлас |
| Оқшаулау түрі | Синтетикалық қыстағыш |
| Жең фасоны | Манжетпен |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Қалта түрі | Кесу |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 87 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 64 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Өнімнің ұзындығы | 86 см |
| Ерекшеліктері | қалтасы бар, түймелері бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 15 700 ₸










