Жылы капюшоны бар әйелдерге арналған жұқа мамық күрте
Өлшемдері: 40
Толтырғыш: Табиғи мамық
Киген кезде өте ыңғайлы мамық күрте - жылы, жеңіл, қозғалысты шектемейді
Сыдырмалы, сыдырмасы бар 2 ойық қалта
Миди ұзындығы - 81 см
Жеңінің ұзындығы - 60 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Жамбас айналымы | 93 см |
| Кеуде айналымы | 89 см |
| Бел орамы | 68 см |
| Мамық күртке стилі | Жартылай пальто |
| Түсі | Жасыл |
| Стиль | Қалалық |
| Матаның түрі | Шапан |
| Оқшаулау түрі | Синтепух |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Жаға түрі | Тірек, Капюшон жаға |
| Сорғыш | Алынбалы |
| Бұйымның жең ұзындығы | 60 см |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 81 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XS-S |
| Өнім түрі | куртка |
| Ерекшеліктері | капюшоны бар, сыдырмасы бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 900 ₸






