Табиғи мамықтан тігілген, капюшоны бар әдемі қысқы әйелдерге арналған мамық күрте
Өндіріс Оңтүстік Корея
Өлшемі: 58
Найзағаймен, түймелермен
Түймелі тілік қалталар
Белдікте (жиынтықта)
Алмалы-салмалы үлбірлі жиегі бар көлемді жылы капюшон
Макси ұзындығы - 120 см
Жеңнің ұзындығы: 66 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54/56 |
| Жамбас айналымы | 121 см |
| Кеуде айналымы | 117 см |
| Бел орамы | 96 см |
| Мамық күртке стилі | Пальто |
| Түсі | Күрең |
| Стиль | Қалалық |
| Оқшаулау түрі | Мамық |
| Төсеу материалы | Атлас |
| Бекіткіш | Батырмалар, Найзағай |
| Жаға түрі | Капюшон жаға |
| Аяқтау және безендіру | Жүн, Белбеу |
| Сорғыш | Тігілген |
| Бұйымның жең ұзындығы | 69 см |
| Өнімнің ені | 70 см |
| Қалта саны | 3 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 120 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | 3XL/4XL |
| Өнім түрі | Пальто |
| Ерекшеліктері | капюшоны бар, сыдырмасы бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 45 100 ₸











