Жоғары мойыншасы бар жылы әйелдер күртесі
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 42-44
Маусым: Күз, Қыс
Түсі: Қара, капюшоны бар
Сыдырмалы, түймеленген, 5 қалта
Күртенің ұзындығы: 67 см
Жеңнің ұзындығы: 65
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Кеуде айналымы | 89 см |
| Бел орамы | 68 см |
| Жамбас айналымы | 93 см |
| Халықаралық өлшем | XS/S |
| Күртке түрі | Ұзын |
| Матаның түрі | Шапан |
| Маусым | Күз/Қыс |
| Оқшаулау түрі | Синтетикалық қыстағыш |
| Түсі | Қара |
| Жаға түрі | Тірек |
| Төсеу материалы | Атлас |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Сорғыш | Тігілген |
| Бекіткіш | Батырмалар, Найзағай |
| Қалта саны | 5 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 67 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 65 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 600 ₸










