
Оңтүстік кореялық 46p өндірушілерінің капюшоны бар сирень түсті табиғи мамықтан жасалған қысқы әйелдер пиджакы
14 300 ₸
- Бар
- Коды:1392
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
46 өлшемдегі сирень түсті әйелдерге арналған мамық күрте
Оңтүстік Кореялық өндірушілерден
Жылы алмалы-салмалы сорғыш
Түсі: Ақшыл сары
Өте жылы мамық күрте
Бұйымның ұзындығы: 90
Жеңнің ұзындығы: 62
5 Қалта
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Кеуде айналымы | 94 см |
| Бел орамы | 73 см |
| Мамық күртке стилі | Пальто |
| Түсі | Ақшыл көк |
| Стиль | Қалалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Оқшаулау түрі | синтетикалық мамық |
| Төсеу материалы | Атлас |
| Бекіткіш | Батырмалар, Найзағай |
| Жаға түрі | Тірек |
| Сорғыш | Алынбалы |
| Бұйымның жең ұзындығы | 62 см |
| Қалта саны | 6 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 90 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S-M |
| Өнім түрі | Пальто |
| Ерекшеліктері | капюшоны бар, түймелері бар, сыдырмасы бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 14 300 ₸



