Әйелдерге арналған әдемі драп күртеше - Эксклюзив
Көктемде және күзде серуендеуге арналған стильді және ыңғайлы көріністерге арналған кең белбеуі және бұралмалы жағасы бар, түймелері бар әйелдерге арналған маусымдық көрпеше қысқа пальто.
Свитер, Лонгслив, водолазкалармен сәтті үйлеседі. Образыңды көйлектермен, белдемшелермен, джинсылармен, шалбарлармен сәнде.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XXS-XS (40/42 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түсі Мыс
Түймелерде, белдікте, қақпақшалары бар 2 жапсырма қалта
Күртенің ұзындығы: 72 см
Жеңнің ұзындығы: 64 см
Барлық аймақтарға жеткізу
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Бел орамы | 66 см |
| Жамбас айналымы | 90 см |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Күртке түрі | Қысқа |
| Матаның түрі | Драп |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Жаға түрі | Орамал жағасы |
| Төсеу материалы | Атлас |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Аяқтау және безендіру | Перделеу, Белбеу, Бүрмелер |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 72 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 64 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 14 100 ₸










