Әйелдерге арналған жасанды үлбірден тігілген ұзын күртеше 48 - 50 өлшемді
Түрік өндірушілерінен
Сорғыш алмалы-салмалы, Жағасы Тік
Сыдырмалы және түймелері бар
2 Үлкен жапсырма қалта, 1 ішкі қалта
Манжеттердегі жеңдер
Күртенің ұзындығы:92 см
Жеңнің ұзындығы: 68 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/50 |
| Кеуде айналымы | 102 см |
| Бел орамы | 8 см |
| Жамбас айналымы | 106 см |
| Халықаралық өлшем | L/XL |
| Күртке түрі | Ұзын |
| Матаның түрі | Полиамид |
| Маусым | Күз/Қыс |
| Оқшаулау түрі | Синтетикалық қыстағыш, Жүн |
| Түсі | Қара |
| Жаға түрі | Тірек |
| Төсеу материалы | Жасанды аң терісі |
| Жең фасоны | Манжетпен |
| Сорғыш | Алынбалы |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
| Қалта саны | 5 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 92 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 68 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ерекшеліктері | капюшоны бар, қалтасы бар, түймелері бар, сыдырмасы бар |
| Жүн түсі | Черный |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 14 300 ₸







