Алмалы-салмалы капюшоны бар маусымдық әйелдерге арналған ұзын күртеше, өте жеңіл және жылы
Түрік өндірушілерінен
Жылытқыш - Синтепон
Өлшемі: 40/42
Түсі: Қою сұр
2 ойық қалта
Күртенің ұзындығы: 90
Жеңнің ұзындығы: 63
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Бел орамы | 65 см |
| Жамбас айналымы | 90 см |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Күртке түрі | Ұзын |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Маусым | Күз/Қыс |
| Оқшаулау түрі | Синтетикалық қыстағыш |
| Түсі | Сұр |
| Жаға түрі | Тірек |
| Төсеу материалы | Атлас |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Сорғыш | Алынбалы |
| Бекіткіш | Батырмалар, Найзағай |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 90 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 63 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ерекшеліктері | капюшоны бар, қалтасы бар, сыдырмасы бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 900 ₸






