Түрік өндірушілерінің әйелдерге арналған маусымдық күртелері
Түсі: Қара
Күртенің ұзындығы: 87 см
Жеңнің ұзындығы: 67 см
Жеңдерінде манжеттері бар практикалық тік пішімді күртеше күзгі және қысқы күндері сізді қуантады
Сыдырмалы және ілгегі бар 2 үлкен сырғымалы қалта
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54/56 |
| Кеуде айналымы | 114 см |
| Бел орамы | 94 см |
| Жамбас айналымы | 120 см |
| Халықаралық өлшем | 3XL-4XL |
| Күртке түрі | Ұзын |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Маусым | Күз/Қыс |
| Оқшаулау түрі | Синтепух |
| Түсі | Қара |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Төсеу материалы | Атлас |
| Жең фасоны | Манжетпен |
| Бекіткіш | Батырмалар, Найзағай |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 87 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 67 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ерекшеліктері | қалтасы бар, сыдырмасы бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 17 500 ₸





