Әйелдерге арналған қысқа күртеше, алмалы-салмалы капюшоны бар мамық күрте
Түрік өндірушілерінен
Маусым: Күз, Қыс
Түсі: Сарғылт
Күртенің ұзындығы: 61 см
Жеңнің ұзындығы: 64 см
Сыдырмалы, 2 қалта, белбеу жиынтықта
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Кеуде айналымы | 93 см |
| Бел орамы | 72 см |
| Жамбас айналымы | 97 см |
| Халықаралық өлшем | S/M |
| Күртке түрі | Қысқа |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Маусым | Күз/Қыс |
| Оқшаулау түрі | Синтетикалық қыстағыш |
| Түсі | Күрең |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Төсеу материалы | Атлас |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Сорғыш | Алынбалы |
| Бекіткіш | Батырмалар, Найзағай |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 61 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 64 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ерекшеліктері | капюшоны бар, қалтасы бар, сыдырмасы бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 200 ₸





