Синтетикалық қыстағыштағы күз бен қыс мезгіліне арналған капюшоны бар әйелдерге арналған жылы күрте
Түрік өндірушілерінен
Өлшем 44
Түсі: Қызыл
Күртенің ұзындығы:66 см
Жеңнің ұзындығы: 61 см
2 қалта, белдік жиынтықта
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Кеуде айналымы | 93 см |
| Бел орамы | 72 см |
| Жамбас айналымы | 97 см |
| Халықаралық өлшем | S |
| Күртке түрі | Қысқа |
| Матаның түрі | Шапан |
| Маусым | Күз/Қыс |
| Оқшаулау түрі | Синтепух, Вальтерм |
| Түсі | Қызыл |
| Төсеу материалы | Атлас |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Сорғыш | Алынбалы |
| Бекіткіш | Батырмалар, Найзағай |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 66 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 61 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ерекшеліктері | капюшоны бар, қалтасы бар, сыдырмасы бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 700 ₸






